دانلود رمان پرنده های قفسی از سپیده فرهادی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 نام رمان : پرنده های قفسی
 نویسنده : سپیده فرهادی کاربر انجمن نودهشتیا
 ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، epub 
 تعداد صفحات : ۴۴۶
 خلاصه داستان :
پرنده های قفسی قصه زندگی عشقه… قصه زندگی انسان هایی است که با عشق متولد شدن و با عشق از دنیا می رن. پرنده های قفسی حکایت بی سرانجامی یه عشقه. حکایت جبر و اجباری هستش که گره می ندازه به زندگی هایی که میتونستن با آرامش روزها رو سر کنن.
پرنده های قفسی حکایت زندگی یه زنه. حکایت یه زن که با عشق زاده شده و با نفرت به پایان می رسه. حکایت زندگی زنیه که چاره ای نداره جز سوختن. جز شعله ور موندن و در آخر جز باختن.
حنانه زنی که می بازه و باز هم می بازه. حکایت زندگی زنی که سالها با سکوت خو می کنه و زمانی به فوران در میاد که آتشفشانش زندگی خیلی ها رو در مذاب حل میکنه.
حنانه و محمد زندگی ای رو شروع می کنند که تنها با انزجار شکل گرفته. زندگی که سرشار از حقیقت های ناگفته و گفته هایی ست که تنها یادآوریش درد است که بر درد می افزاید. محمد شمشیر از رو بسته و حنانه صبورانه تحمل میکند. دلایل تحمل این زخم کهنه رو باید تو نبایدها و نشایدهای زندگیش جویا باشیم…
ادامه مطلب
 

 


رمان | رمان عاشقانه | رمان بدون سانسور | رمان98 دانلود رمان پرنده خارزار,دانلود رمان پرنده های قفسی,دانلود رمان پرنده بهشتی,دانلود رمان پرنده بهشتی pdf,دانلود رمان پرنده من,دانلود رمان پرنده بهشتی برای موبایل,دانلود رمان پرنده بهشتی عاطفه منجزی,دانلود رمان پرنده ی بهشتی,دانلود رمان پرنده بهشتي,دانلود رمان پرنده خارزار برای موبایل,...
نویسنده : roman بازدید : 130 تاريخ : چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت: 11:53

close
تبلیغات در اینترنت